| Collection: | Belchertown |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Collection: | Belchertown |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |