| Collection: | Keele |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Fuchsia, Mustard, Sky Blue, Navy, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
| Collection: | Keele |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Fuchsia, Mustard, Sky Blue, Navy, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |