| Collection: | Pontefract |
|---|---|
| Colors: | Olive, Beige |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.22" |
| Collection: | Pontefract |
|---|---|
| Colors: | Olive, Beige |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.22" |