| Collection: | Axelle |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige, Cream, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Collection: | Axelle |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige, Cream, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |