| Collection: | Riki |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Collection: | Riki |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |